• Konkurs pt. "Ratujmy naszą planetę- komiks o super EKObohaterze"

• 28 lutego w holu głównym Starostwa Powiatowego w Stargardzie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie XVII Powiatowego Konkursu na komiks pt. "Ratujmy naszą planetę- komiks o super EKObohaterze".

W konkursie wzięło udział 66 uczestników ze szkół miasta Stargard, powiatu stargardzkiego, miasta Choszczno i Nowego Czarnowa. Uczniowie naszej szkoły- Aurelia i Radosław otrzymali wyróżnienie! Organizatorem konkursu był Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Stargardzie. Partonat honorowy nad wydarzeniem objęła Starosta Iwona Wiśniewska.

Opublikowano: 01.03.2024

• OSEHero- dzień 5

• 26 lutego był ostatnim dniem aktywności w ramach inicjatywy OSEHero.

Tego dnia wspólnie omawialiśmy pojęcie "higieny cyfrowej". Wszyscy uczniowie chętnie wykonywali zadania ze słoniem "Spacjuszem" z wykorzystaniem monitorów interaktywnych. To był tydzień przepełniony aktywnościami, ale teraz uczniowie wiedzą jak nezpiecznie serfować po internecie.

Opublikowano: 01.03.2024