• Akcja "Szkoły pełne talentów"

• ​​​​​Chcielibyśmy poinformować, że nasza szkoła dzięki wsparciu naszych Przyjaciół i przychylnych nam osób w akcji „Szkoły pełne talentów”, organizowanej przez Lidl, zebrała 767 Talenciaków.

Za zebrane Taleciaki odebraliśmy w sumie trzy nagrody, z czego tylko dwie do nas dotarły, jest to zestaw plastyczny Bambino oraz pakiet gier planszowych Granna. Trzecia nagroda- zestaw tangramów będzie wysłana do nas z końcem kwietnia. Bardzo dziękujemy za wsparcie naszej szkoły!

Opublikowano: 27.01.2023

• Kolejna wizyta w gryfińskim ZAZie

• 25 stycznia udaliśmy się do Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie, gdzie odbyliśmy kolejne warsztaty przysposabiające do pracy w ramach projektu: „Pracuję bo lubię, bo mogę, bo warto!”.

Swoich sił próbowaliśmy na dziale niszczenia dokumentów - serdecznie dziękujemy Panu Edwardowi za rady, wskazówki i cierpliwość. Udało nam się także wykonać kilka podpałek ekologicznych oraz pomagaliśmy przy pakowaniu przygotowanych wcześniej chwytów rowerowych. Dziękujemy za mile spędzony czas!

Opublikowano: 26.01.2023

• Zakończenie projektu "Magiczna moc bajek"

• 11 i 18 stycznia odbyły się dwa kolejne spotkania uczestników projektu pt. "Magiczna moc bajek" - czytamy bajki Marii Konopnickiej realizowanego w Szkole Podstawowej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

11 stycznia uczniowie w swoich zespołach klasowych wykonali prace plastyczne ilustrujące przeczytane  na poprzednich spotkaniach utwory Marii Konopnickiej, natomiast 18 stycznia nastąpiło podsumowanie i zakończenie projektu. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody za udział w konkursie plastycznym, a wykonane przez nich prace zajęły pierwsze miejsce. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólne spędzenie czasu i dobrą zabawę!

Podczas realizacji projektu korzystaliśmy ze sprzętu nagłaśniającego zakupionego w ramach inicjatywy edukacyjnej realizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki #LaboratoriaPrzyszlosci.

Po więcej zdjęć zapraszamy na nasz profil na Facebook'u: Facebook oraz Facebook

Opublikowano: 20.01.2023